Iznenađenje na "Pecari": Igman kući pjevajući

10.04.2023. 19:53
FK Igman_FK Igman-64344b65da62b.webp Foto: FK Igman

Fudbaleri Širokog Brijega i Igmana remizirali su 0:0, u posljednjoj utakmici 25. kola Premijer lige BiH.

Podjelom bodova svakako zadovoljniji mogu biti gosti iz Konjica, koji vode grčevitu borbu za opstanak.

Domaći sastav je, s druge strane, propustio veliku priliku da se izjednači sa Borcem na diobi drugog mjesta i tako značajno popravi šanse za izlazak u Evropu.

No, Širokobriježani su razočarali ovog popodneva. U pojedinim dijelovima meča autsajder je čak i bio opasniji.

S toga ne čudi što su se na kraju prvog poluvremena "Pecarom" prolamali zvižduci nezadovoljne publike.

U nastavku nismo vidjeli mnogo toga. Istina, igralo se prilično otvoreno, međutim, ono najbitnije, golovi, su izostali.