Ne može bez trilera: Kjelce opet u finalu

Volf je blistao ove večeri, a najbolje je ostavio za kraj, pošto je u posljednjem minutu odbranio dva udarca Svetaca

17.06.2023. 20:02
PSŽ Kjelce_Profimedia-648df3936b7d4.webp Foto: Profimedia

Rukometaši Kjelcea drugi su finalisti Lige šampiona.

Poljski sastav do bitke za pehar stigao je nakon još jednog trilera i pobjede nad Pari Sen Žermenom.

Poslije 60 minuta sjajnog rukometa u "Lankses areni", semafor je pokazivao 25:24.

U prvom polufinalu na F4 u Kelnu između Magdeburga i Barselone takođe smo gledali dramu, egal, produžetke i penale.

I poljsko-francuski boj je imao isti potencijal. No, onda se "pojavio" Andreas Volf.

Sjajni golman blistao je ove večeri, a najbolje je ostavio za kraj, pošto je u posljednjem minutu odbranio dva udarca Svetaca i svom timu osigurao treće finale u istoriju.

Za drugi trofej četa Talanta Dujšebajeva sutra će se boriti protiv Magdeburga. Finale je zakazano za 18 sati.